Ліхтарик ручний "BEST-5" 5W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Материал корпуса | Пластик |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Мощность | 5 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 240 мм*85 мм |
| Световой поток | 210 lm |
| Срок эксплуатации | 30 000 годин |
| Степень защиты IP | IP 20 |
| Тип светодиодов | POWER LED |
| Цвет | Чорний з червоним |
Информация для заказа
- Цена: 336,96 ₴



