
Світильник врізний "Galaksi-45" 45 W 6400K
648,96 ₴
- В наявності
- Код: 056-002-0045-020
+380 (48) 700-55-01
- +380 (67) 700-05-88
- +380 (50) 200-07-55
- +380 (63) 200-07-31
- +380 (77) 700-08-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "Galaksi-45" 45 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 11 мм |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648,96 ₴

